ES-Laatuasunnot
sulje valikko
.

Yhteystiedot

Torikatu 6, 45100 Kouvola
Avoinna arkisin ma-to klo 8-16, pe klo 9-16
040 159 1592
toimisto@es-laatuasunnot.fi
Lähetä yhteydenottolomake >
Poikkeuksellinen aukiolo

Toimisto suljettu perjantaina 11.10.2019.

Kiireelliset huoltotyöt

Kiireellisissä huoltotöissä palveluajan ulkopuolella ota yhteyttä suoraan taloyhtiösi huoltoyhtiöön! Huoltoyhtiöt löytyvät kunkin kohteen sivuilta.

Vuokrakohteet >
Asumisoikeuskohteet >


Henkilöstö

Toimitusjohtaja, ITS, AIT
Rakennuttaminen ja isännöinti

Anne Jalkanen
+358 (0)40 529 3910
anne.jalkanen@es-laatuasunnot.fi

Asukasvastaava, -sopimukset IAT
Asuinvuokra- ja asumisoikeuskohteet

Anne Lehtonen
+358(0)40 159 1592
anne.lehtonen@es-laatuasunnot.fi

Isännöinti, ITS-TEK, IAT
ES-asumispalveluyksiköt

Pentti Sommarberg
+358 (0)40 197 7297
pentti.sommarberg@es-laatuasunnot.fi

Isännöinti, ITS
ES-asuinvuokra- ja asumisoikeuskohteet

Seppo Huttunen
+358 (0)400 670 260
seppo.huttunen@es-laatuasunnot.fi

Talouspäällikkö
Konserni

Anne Paajanen
+358 (0)40 731 1970
anne.paajanen@es-laatuasunnot.fi

Isännöinti, ITS, AIT
Vuokra- ja asumisoikeuskohteet

Satu Laasonen
+358 (0)40 539 3036
satu.laasonen@es-laatuasunnot.fi

Toimistopalvelut
Vuokra- ja vastikevalvonta, palkat

Teija Kolkka
+358 (0)40 192 0032
teija.kolkka@es-laatuasunnot.fi

Toimistopalvelut
Vuokra- ja vastikevalvonta, palkat

Heli Lehtoranta
+358 (0)40 192 0136
heli.lehtoranta@es-laatuasunnot.fi

Toimistopalvelut
Konsernin laskentatoimi, ostoreskontra

Minna Siimesjärvi
+358 (0)40 192 0705
minna.siimesjarvi@es-laatuasunnot.fi