ES-Laatuasunnot
sulje valikko
.

Yhteystiedot

Torikatu 6, 45100 Kouvola
Toimistomme on avoinna arkisin klo 9.00 - 15.00.
010 739 2399
asiakaspalvelu@es-kodit.fi
Lähetä yhteydenottolomake >
Käpyläntie 7, 00600 Helsinki
Toimistomme on avoinna arkisin klo 9.00 – 15.00
040 120 7022
asiakaspalvelu@es-isannointi.fi
Lähetä yhteydenottolomake >
Kiireelliset huoltotyöt

Kiireellisissä huoltotöissä palveluajan ulkopuolella ota yhteyttä suoraan taloyhtiösi huoltoyhtiöön! Huoltoyhtiöt löytyvät kunkin kohteen sivuilta.

Vuokrakohteet >
Asumisoikeuskohteet >


Henkilöstö

Toimitusjohtaja, DI
Yleisjohto, rakennuttaminen ja isännöinti

Pasi Peltomäki
+358 (0)40 511 5725
pasi.peltomaki@es-kodit.fi

Talouspäällikkö
Konserni, toimistopalveluiden esimies

Anne Paajanen
+358 (0)40 731 1970
anne.paajanen@es-kodit.fi

Johtava isännöitsijä

Kimmo Leinonen
+358 (0)40 120 7022
kimmo.leinonen@es-kodit.fi

Asukasvastaava, -sopimukset IAT
Asuinvuokra- ja asumisoikeuskohteet

Anne Lehtonen
+358(0)40 159 1592
anne.lehtonen@es-kodit.fi

Isännöinti, ITS, AIT

Satu Laasonen
+358 (0)40 539 3036
satu.laasonen@es-kodit.fi

Isännöinti, ITS-TEK, IAT
ES-asumispalveluyksiköt ja asumisoikeuskohteet

Pentti Sommarberg
+358 (0)40 197 7297
pentti.sommarberg@es-kodit.fi

Toimistopalvelut
Vuokra- ja vastikevalvonta, palkat

Teija Kolkka
+358 (0)40 192 0032
teija.kolkka@es-kodit.fi

Toimistopalvelut
Vuokra- ja vastikevalvonta, palkat

Heli Lehtoranta
+358 (0)40 192 0136
heli.lehtoranta@es-kodit.fi

Toimistopalvelut
Pääkirjanpitäjä; osto-/myyntireskontra ES yhtiöt

Minna Kilkki
+358 (0)40 192 0705
minna.kilkki@es-kodit.fi

Kiinteistösihteeri

Katri Koistinen
+358 (0)40 163 1476
katri.koistinen@es-kodit.fi